Haber Detayı
31 Ekim 2018 - Çarşamba 12:15 Bu haber 2637 kez okundu
 
ENFLASYONLA MÜCADELEDE MEVA ŞEHİR’DE VAR!
EKONOMİ Haberi
ENFLASYONLA MÜCADELEDE MEVA ŞEHİR’DE VAR!

ENFLASYONLA MÜCADE PROGRAMINA BİR DESTEK DE MEVA ŞEHİR’DEN

Ünsal Group Ankara Eryaman’da yükselen Meva Şehir projesinde indirimler uygulayarak Hazine ve Maliye Bakanlığı tarafından hazırlanan Enflasyonla Mücadele Programı'na destek olduğunu duyurdu. 

Ünsal Group Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Ünsal, Ünsal Group olarak, enflasyonla mücadelede devletimize ve halkımıza her türlü desteği vermeye hazırız. Bu bağlamda, Hazine ve Maliye Bakanlığımız tarafından başlatılan “Enflasyonla Topyekûn Mücadele Programı”nı yapacağımız indirimlerle katılıyoruz.dedi.

ÜLKE EKONOMİSİNE DESTEK İÇİN ELİMİZİ TAŞIN ALTINA KOYUYORUZ

Ünsal Group Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Ünsal ‘Elimizi taşın altına koyuyor ve Ankara’nın en donamlı konut projelerinden olan Meva Şehir’de kur artışı nedeniyle yükselen inşaat maliyetlerine rağmen fiyat artışı yapmıyoruz. Aynı zamanda nakit alımlarda ise 20, taksitli alımlarda 10 indirim yapıyor ve faizsiz 36 ay taksit imkânı sunarak kampanyaya destek oluyoruz. 

https://www.youtube.com/watch?v=L9KyD1WYv9k

TÜRKİYE İÇİN BUGÜN VE HER ZAMAN HALKIMIZIN YANINDAYIZ

Ünsal Group olarak 37 yılı aşkın süredir ülkemizin ekonomik ve toplumsal kalkınmasına katkı sağlayacak şekilde yatırım yapmaya devam ediyoruz. Son dönemde inşasını sürdürdüğümüz yatırım değeri 600 milyon TL  olan Meva Şehir projesi bunun somut bir göstergesidir. 

Ülkemizin karşı karşıya olduğu sıkıntılı günlerin üstesinden hep birlikte gelebileceğimize inanıyoruz. Hiç şüphesiz uzun vadeli sürdürülebilir büyümeyi sağlama yolunda en öncelikli unsur ekonomide güven ortamının oluşmasıdır. Doğru politikalarla sanayimizi güçlendiren, ar-ge, üretim, istihdam ve ihracat kabiliyetlerimizi artıran ve yatırımları teşvik eden bir yaklaşım ülkemizin sahip olduğu potansiyeli daha da ileri taşıyacaktır.

Türk özel sektörü olarak bu konuda da milli bir dayanışma içine girmeye, devletimizle birlikte topyekûn bir duruş sergilemeye, elimizi taşın altına koymamız gerektiğine inanıyoruz.  Zira enflasyonla mücadele aynı zamanda işsizlikle, yüksek faizle ve artan girdi maliyetleriyle mücadele anlamına gelmektedir. Enflasyonla mücadeleyi ne tek başına kamu ne de tek başına özel sektör yapabilir. Sorumluluk ve görev hepimizindir. Kamu ve özel sektör arasındaki güçlü koordinasyon ve istişareyle içinden geçtiğimiz bu zorlu süreci geride bırakacağımıza inanıyoruz.

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör: Hakan Yakın
Etiketler: ENFLASYONLA, MÜCADELEDE, MEVA, ŞEHİR’DE, VAR!,
Yorumlar
Haber Yazılımı